Alev kırmızıları, güneş sarıları, toprak kokuları sonbaharda evlenecek olanların ilham kaynağı!

Sonbahar gelinleri, doğanın büyüleyici dokunuşlarıyla unutulmaz bir anı elde edecekler.

Sonbahar romantizmi Toprak Tonları
Düğününüzü mevsimin tüm ihtişamlı renkleriyle orijinal ve unutulmaz hale getirmeniz için sonbahar mevsimi tüm şiirselliğiyle size, karşı konulmaz bir tarz sunuyor. Doğanın ilham veren tüm renklerini makyajınıza yansıtın.

Senenin gözde sonbahar renklerini kullanın.
Sadelikten yanaysanız, göze batmayan yumuşak ve doğal renkleri seçin.
Gösterişi seviyorsanız toprak tonları, turuncu ve yeşil renklerin ahengi sizin için yaratılmış. Sonbaharla uyumlu altın renkleri, kahve ışıltıları, metalik tonlar makyajınıza ince detaylar olarak eklendiğinde daha çarpıcı görüneceksiniz.
Farklılığı seven gelinlere önerimiz sonbaharda yabanmersini tonlarında göz farı. Gözlerinizi mürdüm eriği ya da füme tonlarıyla renklendirmeniz mevsim konsepti ile güzel bir uyum yaratacaktır. Kaş yapacağım derken göz çıkarmamak için yüzünüzün diğer kısımlarını daha hafif ve yumuşak tonlarla renklendirmeyi unutmayın.

Güz yaprakları ile eşsiz Saçlar
Sonbaharın şiirsel renkleri tüm romantizmiyle saçlarda yerini alıyor. Alev kırmızıları, güneş sarıları ve sonbaharın tüm ihtişamlı çiçek ve yapraklarından yapılan gelin taçları, sizi doğanın bir parçası yapacak. İster dağınık saçlarla, ister romantik örgülerle kullanılabilen bu taçları farklı çiçek kombinasyonlarıyla her tarza uyarlamak mümkün.
Zarif ve sade bir tarza sahip olanlardan tutun da, hafif abartıyı sevenlere…Her tarzdaki bayana hitap edebilir.
Tacınız, çiçeğiniz ve mevsime uyumlu makyajınızla masallardan fırlamış gibi görünmeniz kaçınılmaz.