Bu sezonun en iddialı modeli kahküller ile karşınızdayız! Yaratmış olduğunuz marjinal havaya kaldığınız yerden, kahküllerle devam edin.

Düzleştirilmiş kahküller yerine daha salaş, doğal, hafif kabarık kahküller yeni yılın trendleri arasında. Dağınık saç modellerinin adeta vurgusu olan kahküller, tarzınıza gizemli ve masum bir hava katacak.

Uzun ve dalgalı bir saç modeline sahipseniz, asimetrik kesimli kahküller saçlarınıza hacim kazandırarak sizi daha canlı gösterecektir.

Bob kesim saç modelinize biraz modernlik, biraz farklılık katmak isterseniz kahkül kestirmek harika bir seçim olacaktır.

Seksi ve gösterişli bir görünüm için mükemmel seçim kısa kahküllü saç modelleri, yüz hatlarınızı ve gözlerinizi ön plana çıkaracaktır.

Pixie saç kesimlerini en masumane ve doğal detayı kahküller. Bu kesim saçlara kahkül eklemek sizin için doğru bir tercih olacaktır.

Uzun ve hacimli saçlarınıza farklılık katın. Topuzlarda kendini gösterecek uzun kahküllü saç modelleri sizi günün yıldızı yapabilir.

Hollywood yıldızlarınında sıkça tercih ettiği modellerin başında uzun kahküllü dalgalı saçlar geliyor. Saçlarınızı katlı kesimler ve kahküllerle rahatlıkla kullanabilir, bir yıldıza dönüşebilirsiniz.

Cool ve zahmetsiz bir görünüm kazanmak istiyorsanız, asimetrik kesimli saçlar ve kahkülleri tercih edebilirsiniz.