Günümüze damga vuran saç stili modelleri, size özel stil analizi ile trendleri takip edin. Artık bakımlı olmak da günümüz erkeğinin vazgeçilmezi. Salonumuz dahilinde istediğiniz bakım programını yaptırabilir ve eğitimli kadromuz sayesinde saç problemlerinizden kurtulabilirsiniz.

SAÇ TASARIM

SAÇ BAKIMI

EL & AYAK BAKIMI

KAŞ & SAKAL

Saç Tasarımı

Uzmanlarımız tarafından müşterimizin yüz şekli ve tarzı tespit edildikten sonra kişiye ihtiyacı ve fikirleri doğrultusunda kendi tarzında ya da daha farklı tarzlarda stil uygulaması yapılır.

Saç Bakımı

Saç analizinden sonra yapılan bakımımız, yoğun iş temposu, stres ve çevre faktörlerinin etkisiyle, zarar gören ve canlılığını kaybeden saçlarınız,  profesyonel ekibimizin yardımıyla sağlıklı saçlar ve saç kökleri sağlanır.

El & Ayak Bakımı

Uzmanlarımızın yaptığı el ve ayak bölgelerindeki inceleme sonucunda, sizlerin belirlemiş olduğu hassasiyet ile işlem yapılır.Bu işlemler hijyenik ortamda tek kullanımlık ürünler ile tüm aletlerimiz sterilize edilerek, el ve ayak bakımınız titizlikle yapılmaktadır.

Kaş & Sakal

Modern veya klasik, damat veya günlük sakal tıraşlarında yüz ve sakal yapınıza göre işlem yapan profesyonel ekibimiz, imajınızı yenilerken daima genel bütünlüğe önem verir.