2016  yılının en trend saç renkleri çoktan yerini almaya başladı. Klasik saç renklerinden alışılmadık renklere kadar, en moda trendler saçlarınızı bekliyor.

Çilek Sarısı

2015-2016 Sonbahar-Kış defilelerinin en çok kullanılan rengi çilek sarısı, şüphesiz yeni yılın en tercih edilen trend renklerinden olacak. Beyaz tenli olanlara duyurulur. Bu renk sizler için denemeye değer.

Çikolata Kahve

Vazgeçilmeyen, klasik renkler arasında olan çikolata kahve yeni yılda da tahtını korumaya devam eden renklerden. Saç renginde değişiklik isteyen ancak cesaret edemeyen bayanlar için çikolata kahve harika bir tercih olabilir.

Sarı Tonları

2016 yılında en çok popüler olacak renkler arasında yine kirli sarılar, platinler ve sıcak tonlu sarılar olacak. Yeni yıl, sarının tonları denemek isteyenler için büyük bir fırsat.

Koyu Renk Gölgeler

Koyu renk saçların arasına uygulanan bir kaç ton açık gölgeler, 2016 yılın en çok kullanılan trend renklerinden olacak. Değişikliğe açık olmayan bayanlar için bu gölgeler mükemmel bir seçenek. Bu işlem ile modern ve ışıltılı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Tarçın Tonları

Yeni yılın Sonbahar-Kış defilelerinde sıkça rastladığımız bir diğer renk Tarçın tonları oldu. Beyaz tenli olmayanlar üzülmesin. Ten renginize göre belirlenen doğru renk tonu ile muhteşem görünebilirsiniz.

Bronz ve Altın Gölgeler

Ünlü isimlerin kullandığı bu gölgeler, 2016 yılında size daha aydınlık bir görünüm vadediyor.  Bu gölgeleri denemek istiyorsanız, saçlarınızın yıpranmaması ve kötü sonuçları engellemek için saç renginizi adım adım değiştirmenizi öneririz.

Kızıl Kahve

Kahvenin en dikkat çekici tonlarından olan kızıl kahve 2016 yılında tüm asilliğini konuşturacak. Uzun saçlı ve esmer tenli bayanlar bu rengi kaçırmamalı.